درباره ما

ایفودن یک شبکه اجتماعی برای ثبت خاطرات خوشمزه

غذا خوردن یک تفریح است 

از گذشته تا کنون یکی از دغدغه های مردم تغذیه و صرف غذا بوده ، از طرفی دیگر یکی از تفریحات مردم نیز غذا خوردن در بیرون از منزل و یا غذا خوردن دورهمی بوده است . مردم در بسیاری از اوقات روز مشغل تهیه غذا ، صرف غذا و برنامه ریزی برای دوره همی های 2 نفره یا چند نفره هستند که زمانی را در کنار دوستانشان به غذا خوردن بگذرانند . 

حفظ غذاهای سالم و سنتی 

در کنار این موضوع حفظ غذاهای سنتی و غذاهای سالم و همچنین اطلاعات تغذیه از مسائل مهم زندگی به حساب آمده که با توجه به عدم توجه کافی به این موضوعات غذاهای بومی و سنتی ما در زندگی امروزی کم رنگ و غذاهای ناسالم پررنگ و عدم دانش از تغذیه مناسب مردم را به سمت غذاهای ناسالم سوق داده است .

نقش شبکه اجتماعی و شبکه های اجتماعی

با توجه به موارد اشاره شده نقش شبکه های اجتماعی در این زمینه بسیار مهم و موثر میشود که به حفظ این فرهنگ ها و ترویج مردم به زندگی سالم با آگاهی کافی از دانش تغذیه کمک کند . شبکه اجتماعی ایفودن یک شبکه اجتماعی غذا بوده که هدف اصلی آن اشتراک گذاری غذاهای روزمره با سایر کاربران است که در کنار ارائه اطلاعات تغذیه سالم و صحیح کاربران میتوانند غذاهایی که در طول روز میل میکنند و یا طبخ میکنند و یا علاقه به یادگیری آن دارند را در ایفودن انتشار داده و با سایر کاربران در مورد آن صحبت کنند. 

شبکه اجتماعی ایفودن یک شبکه ملی و بین المللی 

کاربران در ایفودن میتوانند به اشتراک گذاری غذاهای محلی و ملی خود پرداخته و آن ها را به مردم سایر نقاط ایران و جهان معرفی کنند . در کل ایفودن محلی مناسب برای گذارند وقت بوده و میحطی کاملاً کنترل شده میباشد و کلیه پست های کاربران در زمینه غذا ، تغذیه ، هنر آشپزی ، معرفی رستوران و محل های خوب شهر برای صرف غذا و . . . میباشد که این سامانه در بستر وب به 12 زبان از جمله زبان شیرین فارسی نیز طراحی گردیده است .

چگونه میتوان از ایفودن استفاده کرد ؟ 

برای استفاده از ایفودن کافیست به آدرس www.efoodn.com مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهید . و از لپ تاپ موبایل و . . . به راحتی میتوانید از این سامانه استفاده کنید . این سایت در جز سایت های واکنشگرا بوده و با استفاده از بهترین تکنولوژی های وب و سرور جز سایت های بسیار پرسرعت به حساب می آید .

استارت آپ ایفودن از چه روزی آغاز به کار کرده است ؟ 

ایفودن از 1 اردیبهشت ماه 1396 شروع به فعالیت کرده و تاکنون توانسته کاربران زیادی از همه نقاط کشور را جذب کند و کاربران همه روزه در حال انتشار غذاها و هنر های خود در زمینه آشپزی و اطلاعات تغذیه و . . . هستند .

در ایفودن چه کسانی ثبت نام میکنند ، آیا قشر خاصی از مردم در آن حضور دارند ؟ 

ایفودن قابل استفاده برای تمامی مردم است . آشپز های حرفه ای هنر آشپزی خود را با دیگران اشتراک میگذارند ، تازه کار ها از هنر و تجربه دیگران استفاده میکنند ، کسانی که به غذای بیرون علاقه دارند رستوران های خوب شهر را به یکدیگر معرفی میکنند . درباره خاطرات خود از غذاهایی که میل کرده اند صحبت میکنند و . . .

ایفودن چگونه به حفظ غذاهای سنتی کشور کمک میکند ؟

ایفودن با استفاده از به روزترین امکانات دنیای اینترنت طراحی گردیده، به نحوی که انتشار مطلب در ایفودن به منزله انتشار مطلب در گوگل است . مردم با ساده ترین جستجو های اینترنتی به مطالب داخل سایت دسترسی خواهند داشت و میتوانند مطالبی که کاربران در خصوص غذاهای بومی خود نوشته اند را مطالعه و در صورت ثبت نام میتوانند آن ها را پسندیده و دیدگاه خود را برای آن ها ثبت نمایند . با این حرکت مردم دیگر نقاط کشور با غذاهای سنتی کشور آشنا خواهند شد و میتوان به رشد و حفظ غذاهای بومی کشور یاری رساند .

چرا ایفودن را به 12 زبان طراحی گردیده ؟

هدف ایفودن ایجاد سایتی فرامرزی است با هدف پخش و توزیع هنر آشپزی ایرانی به سایر نقاط جهان است . از این رو این سامانه به 12 زبان مختلف از جمله انگلیسی ، عربی ، روسی ، ترکی و. . . طراحی گردیده تا کاربران سایر کشور ها بتوانند از این سامانه استفاده کنند و از این امکانات این سایت بهرمند گردند .

آیا برای استفاده از ایفودن باید هزینه ای پرداخت ؟

خیر – ایفودن یک سایت کاملاً رایگان است و کاربران به تمامی امکانات معرفی شده سایت به صورت کاملاً رایگان و نا محدود میتوانند دسترسی داشته باشند و از آن ها استفاده کنند .